Giresun Ticaret Borsası (GTB) Başarıyı Ödüllendirdi

      Giresun Ticaret Borsası (GTB), İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mesut Özdemir ve 112 Komuta Kontrol Merkezi (KKM) Hekimi Dr. Ziya Özdemir’i başarılarından dolayı plaketle ödüllendirdi.

       İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal’a ilimizde sağlık hizmetlerine yaptığı katkılardan dolayı, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mesut Özdemir’e Türkiye Acil Tıp Teknisyenleri (ATT) ve Teknikerleri (Paramedik) Derneğinin düzenlediği ‘Altın Ambulans Sağlık Ödülleri’ yarışmasında ‘Yılın Başhekimi’ ve Komuta Kontrol Merkezi (KKM) Hekimi Dr. Ziya Özdemir’e de yine aynı yarışmada ‘Yılın Hekimi’ seçilmesi nedeniyle plaket verildi.

      Plaketleri İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal’a Vali Yardımcısı Yüksel Çelik, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mesut Özdemir’e Giresun Ticaret Borsası Başkanı Temel Yanıkoğlu, Dr. Ziya Özdemir’e de Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Özcan Güre verdiler.

    Giresun Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Temel Yanıkoğlu, sağlık alanında Giresun’a yapılan hizmetleri takdirle karşıladıklarını, bu nedenle de borsa olarak İl Sağlık Müdürü ve başarılarını kanıtlayan doktorları ödüllendirmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

      İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal, Giresun Ticaret Borsası Başkanı Temel Yanıkoğlu nezdinde borsa ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Bu Haber 542  Kez Okunmuştur
Giresun Sağlık  Müdürlüğü